PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=449229}

Sława

Fame
5,8 13 033
oceny
5,8 10 1 13033
Sława
powrót do forum filmu Sława

1/10

ocenił(a) film na 1

Totalna pomylka. Malo sensowne urywki z 4 lat szkoly, niedopracowane sceny, przewidywalna fabula. Zero jakiegokolwiek elementu, ktory moglby zainteresowac. Nawet choreografie nie ciesza oka... Nikomu nie polecam, a milosnikom musicali i filmow pokroju ''Step up'' radze trzymac sie z daleka.

ocenił(a) film na 2
ardezja

Zgadzam się - jakiś taki "nieposkłądany". Sceny muzyczne nie porywają.... A szkoda - czekałąm na niego z niecierpliwością :/

użytkownik usunięty
Seaside1

Zgadzam sie nie za ciekawy..jedynie ratuje go ładna buzia Ashera Booka (Marco) lecz jako aktor specjalnie nie powalił

ocenił(a) film na 1
ardezja

Reżyser się ostro popisał. Ja nie wiem jak on to zrobił. Trzeba mieć potężny talent, żeby tak spłaszczyć postacie, że bardziej można identyfikować się z postaciami z W11. Zero kontaktu widz - fabuła. Zero interesującej akcji. Zero umiejętności aktorskich. A jeśli chodzi o gatunek - dopiero na Filmweb zobaczyłam, że to musical (?).

ardezja

jestem zaskoczona że ten film nie ma KOŃCA!!! -.- Co to wogóle było. Tak naprawde nie wiemy jak zakończyły się losy bohaterów, kiepskie sceny tańca, problematyka też jakaś taka płytka. Dobrze że nie poszłam na to do kina. masakra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones