PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99156}

Pozew o miłość

Laws of Attraction
6,2 15 187
ocen
6,2 10 1 15187
Pozew o miłość
powrót do forum filmu Pozew o miłość

Przyjemny

ocenił(a) film na 7

jak większość komedii romantycznych:).Fajny na luźny wieczorek we dwoje:D:))

ocenił(a) film na 6
Aneczka86

Albo na niedzielne popoludnie ;)
Z taka para aktorska film nie moze byc zly. Od pierwszego "klapsa" mi sie spodobal, choc jak dla mnie w koncowce akcja stala sie zbyt schematyczna i latwo przewidywalna.

użytkownik usunięty
Yoshimura

a mnie się super podobał!!
Co do przewidywalności znajdź mi komedię romantyczną bez happy endu?
Super, to że nie wzawrali małżeństwa a ksiądfz byłfałszywy to nie było do przewidzenia.

ocenił(a) film na 6

Bardzo prosze. Mowisz, masz :]

Jeden z moich ulubionych fimow. Przepiekna komedia romantyczna wyrezyserowana przez mistrza Piter'a Weir'a "Zielona karta", nie konczy sie happy end'em... Niestety ;)

użytkownik usunięty
Yoshimura

aaa... widzialam:D Dziwny był ten koniec , sama nie wiedziałam czy to happy end czy nie:/

ocenił(a) film na 6

Nie jest to happy end, pokochali sie, a nie moga byc razem, bo system jest absurdalny. To film z przeslaniem, cos takiego moglo spotkac wielu emigranow w USA.

użytkownik usunięty
Yoshimura

ale ona zawsze może do niego pojecać,.........................

ocenił(a) film na 6

I zostawi tak po prostu swoj ukochany kraj? ;)
Liczy sie to, ze przegrali z urzedem emigracyjnym i on juz nigdy nie bedzie mogl zamieszkac tam, gdzie marzyl. Zreszta postawa Charles'a w finale filmu przybiera wyraznie gest pozegnalny.
Dobrze ze Weir nie bawi sie kontynuacje, bo historia jest jak najbardziej zamknieta ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones